acupuncture L

מהו דיקור סיני?
הדיקור הוא אחת משיטות הטיפול העיקריות של הרפואה הסינית. הוא מתאים למבוגרים וילדים כאחד, אינו פולשני, ללא תופעות לוואי ובעל תוצאות מדהימות. הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחטים דקות ועדינות לנקודות דיקור מיוחדות להשבת האיזון לגוף, ובכך לפיתרון הבעיה המסוימת של המטופל.
לפי הרפואה הסינית בגוף קיימת מערכת של תעלות אנרגיה, מרידיאנים, ולאורכם פזורות מאות נקודות הדיקור.
לכל נקודה יש מטרה ותפקוד שונה ודיקור בנקודה מסוימת על המרידיאן מפעיל אותה, גורם למוח להפריש חומרים אשר מסייעים לגוף לרפא את עצמו. הדיקור אינו כואב ועובד מצוין בשילוב עם צמחי מרפא ושיטות הטיפול הנוספות של הרפואה הסינית.

איך עובד דיקור סיני?
המחטים אינן מחדירות לגוף שום דבר, אבל מחזירות את הגוף לאיזון. מחקרים מדעיים רבים מצביעים על השפעה של הדיקור על מרכזי הכאב במוח ועל הפרשה של חומרים "מרגיעים" בגוף. מזה אלפי שנים הסינים מאמינים שהמחטים מניעות את האנרגיה בגוף ומחזירות לו את האיזון. 
בכל מקרה, יעילות הדיקור הסיני הוכחה במחקרים רפואיים רבים, מה שהופך את הדיקור לכלי מוביל של הרפואה הסינית והרפואה המשלימה בכלל.

כיצד דיקור סיני יכול לעזור לך?

כאבים: כאבי שריר ושלד (גב, צוואר, ברכיים, כתפיים, שכמות, מרפקים, שורש כף היד, אצבעות ועוד), ארטריטיס, סינדרום רנו, מיגרנות, כאבי ראש, פציעות ספורט ותאונות, פיבומיאלגיה, TMJ, נעילת לסתות, שיקום אחרי ניתוח, שיקום אחרי CVA, אירוע מוחי ושיתוקים, הפרעות במערכת העצבית

מערכת הנשימה: אסטמה, אלרגיות, סינוסיטיס

 מערכת העיכול: עודף משקל – חילוף חומרים איטי, סינדרום המעי הרגיז, אלרגיות למזון, אנמיה ובעיות ספיגה, כיבים בקיבה, גסטריטיס, עליית חומציות, ריפלוקס, בעיות עיכול, שלשולים ועצירויות, נפיחות בטנית, גזים, כבדות ועייפות כרונית

 בריאות האישה: חוסר פוריות, הפלות חוזרות, PMS, מחזור לא סדיר, כאבי מחזור חזקים, דימומים חזקים, אקנה המחמיר בזמן המחזור, אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, מנופאוזה, חוסר איזון הורמונלי, תמיכה בזמן ההריון (הריון בסיכון, בחילות, צרבות, חולשה ועייפות, כאבים, כאבי גב תחתון ועוד), היפוך עובר, שיקום ואיזון לאחר הלידה

 בריאות הגבר: בעיות פוריות, בעיות פרוסטטה

 בריאות הילדים: שיעול, בעיות עיכול, אלרגיות, הפרעות קשב וריכוז, ADD\ADHD, בעיות שינה, התקררויות חוזרות, מחלות חיצון, בחילות וכאבי בטן, נזלת, כאבי ראש, דלקות חוזרות באוזניים, הרטבת לילה (מסיבה פיזיולוגית)

 התמכרויות: תמיכה בתהליך הפסקת עישון, עודף תיאבון וחוסר שליטה באוכל

 בריאות הנפש: דיכאון, חרדה, אינסומניה, בעיות שינה, לחץ ומתח נפשי

 בעיות עור: אקנה ופצעי בגרות, אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, סבוראה, רוזציאה (קופרוז), אורטיקריה, אלופסיה, הרפס, הרפס זוסטר,

 טיפל קוסמטי לעור הפנים: כתמי פיגמנטציה, קמטים, צלקות פוסט-אקנה, צניחות סנטר, לחיים, עפעפיים

 

clinic

במפגש הראשון עם המטופל.ת נערך אבחון, המטופל ממלא שאלון רפואי מקיף אשר מספק לי מידע לגבי כל ההקשרים הבריאותיים של המטופל. אני, המטפלת, מאבחנת את הבעיה ומטרתי להבין את המקור לסימפטום עליו מתלונן המטופל. הטיפול מתבצע עם ביגוד נוח ותוכן הטיפול (הטכניקות בהן יש צורך להשתמש לקבלת התוצאות הטובות ביותר) נקבע לפי כל מקרה ומקרה.

בד"כ טיפול ברפואה סינית דורש סדרת טיפולים וכל מקרה לגופו.
יש המרגישים שיפור ניכר לאחר 3-5 טיפולים או אפילו פחות ויש מקרים שנדרשים בהם 10-12 טיפולים

הקליניקה שלי נמצאת בחיפה, במרכז הכרמל
רפואה סינית, דיקור סיני בחיפה